login: demopl

hasło: demopl

Firma JDExperts sp. z o.o. została założona przez entuzjastów najlepszego systemu ERP na świecie za jaki uważamy JD Edwards. Świadczymy usługi konsultingowe w obszarze systemu JD Edwardsi EnterpriseOne oraz World oraz aplikacji BI Oracle Business Intelligence.

Kapitałem JDExperts są konsultanci i doświadczenie zdobyte w trakcie ich kariery zawodowej. Wierzymy, że tylko osoby z doświadczeniem zawodowym w obszarach biznesowych takich jak finanse, logistyka, produkcja, gospodarka remontowa, itp., mogą być wartościowymi konsultantami. Zrozumienie potrzeb i procesów biznesowych klienta jest kluczowe. Tylko wtedy możemy zostać Państwa zaufanym doradcą.

W październiku 2009 roku JDExperts dołączyła do grona firm stowarzyszonych w grupie InOne i nadal kontynuuje współprace z firmami partnerskimi w całej Europie. W ramach grupy jesteśmy w stanie świadczyć usługi naszym klientom w innych krajach europejskich poprzez stowarzyszonych z InOne Partnerów ORACLE. Pozwala to nam również korzystać z kompetencji i doświadcznia konsultantów z innych krajów.

Naszą ofertę poszerzamy stopniowo o nowe moduły funkcjonalne JD Edwards jak i technologiczne produkty ORACLE uzupełniające JD Edwards takie jak BI Publisher, WebServices, OVR, E1 Pages, CAFE1, Watchlists.